3D Epoksi Zemin Kaplama

14.04.2020
500
3D Epoksi Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama 

Estetik duygusu insanoğlunun yaratılışı ile birlikte gelir ve hayat boyu şekillenir. Tıpkı güzel bir müziğin kulağa hoş gelmesi gibi görsel güzellikler de ruhu besler ve hayatımızı daha güzel hale getirir. Yapı teknolojilerinde devrim niteliğindeki gelişmeler sayesinde günümüzde son derece modern mekanlarda yaşamak mümkün. Kaplamadan, boyaya, süslemeden ışıklandırmaya kadar her alanda kalite ve görsellik açısından gelişme gösteren yapı sektörünün son yıllarda sıklıkla başvurduğu 3 boyutlu zemin kaplama yüzeyler güzel olduğu kadar şaşırtıcı özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Yüzlerce renk ve desen çeşitliliği ile kullanılacağı alanın esprisine göre şekillendirilen 3 boyutlu zemin kaplama farklılıklardan hoşlananlara yeni deneyimler yaşatıyor. Yerden, duvara iç mekanlardan dış mekanlara kadar göz alabildiğine her zeminde uygulanabilen 3 boyutlu epoksi kaplama ürünleri zamanın ve dış unsurların yıpratıcı etkilerine karşı dayanıklılığını korumayı başarıyor.

3 Boyutlu Zemin Kaplama Kullanım Alanları 

Model ve renk bakımından ne kadar hayal gücü varsa o kadar epoksi modeli vardır. Bu çeşitlilik sayesinde her yaştan ve her kesimden beğeniye hitap eden 3 boyutlu zemin kaplama bazen bir deniz altına, bazen akarsuya, bazen hayvan figürlerine, bazen taş, ağaç ve çiçek gibi doğal objelere, bazen de desensiz parlak bir yüzeye dönüşebilmektedir. Baktığımızda;

Kamu kurumlarının iç ve dış mekanlarının duvar ve yüzeylerinde

Sportif faaliyetlerin yapıldığı alanlar ile soyunma odaları,

Havaalanı, terminal, garaj, metro, metrobüs, rıhtım, otobüs durakları gibi ulaşım unsurlarının bekleme alanları,

Park, bahçe, oyun alanı ve yürüyüş parkurları,

Site, apartman, alışveriş merkezleri,

Evlerin iç ve dış cepheleri (banyo,lavabo, tuvalet, çocuk odası, yatak odası, ıoturma odası, salon ve bahçeler)

Cami, okul, tesis, sinema gibi halka açık yerler ile sergi ve tanıtım amaçlı kullanılan alanlar şeklinde sıralayabiliriz.

 

3 Boyutlu Zemin Kaplama Malzemelerinin Özellikleri

İçeriğinde barındırdığı koruyucu ve uygulamayı kolaylaştırıcı maddeler sayesinde pratik uygulama ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Darbe, ağırlık, ıslaklı, nem, koku, sıcaklık ve donma gibi etkilere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Antibakteriyel özelliği sayesinde son derece hijyeniktir ve temizlemesi diğer kaplama ürünlerine göre çok daha kolaydır.

3 Boyutlu Zemin Kaplama teknolojileri sayesinde karanlık alanlar daha aydınlık hale getirilerek, dekoratif bir görünüm elde etmek çok daha kolaydır.

Zengin renk çeşitliliği sayesinde uygulandığı her alana kolayca uyum sağlar.

Endüstriyel tasarım harikası kombinasyonlarla şaşırtıcı motifler,

Her kesime hitap eden yapısı sayesinde çocuklar için figürler, gençler için fantastik imgeler, yetişkinler için dinlendirici ve huzur verici semboller, kamusal alanlar için ise sade seçenekler kaplama malzemeleri ile alakalı beklentilerinizi büyük ölçüde karşılıyor.

3 Boyutlu Zemin Kaplama ile ilgili ürün temini, bilgi alma, satış ve sonrası hizmetler ile kullanıcı görüşlerine bu konuda üretim yapan firmaların web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Teklif ve fikir alma, online katalog ve online ürün kataloğu sayesinde evlerinizden çıkmadan dakikalar içinde sipariş vererek Türkiye’nin her yerinden ürün temin edebilirsiniz.

3 Boyutlu Zemin Kaplama ürününü internetten temin etmeniz halinde dekor fikirleri, evlerinize ya da 3 Boyutlu Zemin Kaplama uygulamayı istediğiniz ortamın durumuna göre renk seçimi önerilerini de mevcut web siteden alabilirsiniz.

Beğendiğiniz modellerin uygulanmış hallerini görmek için referanslar menüsü kullanabilir ve müşteri temsilcileri ile direk irtibata geçerek bire bir görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firma sayfası sizlere en çok tercih edilen stiller konusunda rehberlik ederek kaplama yüzeylerle alakalı son trendleri incelemeniz açısından yardımcı olacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Arayın