Anaokulu Zemin Kaplama

21.04.2020
549
Anaokulu Zemin Kaplama

Anaokulları başta olmak üzere birçok okulların zeminlerini kaplıyoruz; Ana okul , orta okul, kreş, gibi okullarda çocukların sağlıklı ve göze hoş görünüm sergileyen Pvc zemin kaplamalarını yapmaktayız ve her zaman müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.

Anaokulu zemin kaplama yaparken en dikkat ettiğimiz şey; antibakteriyel olması ve leke tutmama özelliğidir. Üzülerek şunu söylemek isterim ki rekabetli bu zemin kaplama piyasasında maliyeti makul olan pvc zemin ürünlerimiz müşterilerimizin ekstra ucuz ürün  arama sevdasından dolayı yanlış ürünlere yönelmesine sebep oluyor. Bu ürünlerde sağlıksız ve homojensiz oluyor. Malzeme seçimi yapılırken en dikkat etmeniz gereken konu malzemenin koruyucu özelliklerini kaybetmemiş olmasıdır.

ANAOKUL ZEMİN KAPLAMA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Anaokulu zemin kaplama yaparken dikkat etmeniz gereken şey şudur; evlerinizde, ofislerinizde, kullandığınız mineflo yer kaplama ürünlerini Anaokulu zeminlerinde kullanmanız çok yanlış olur bunun gerekçesini de şöyle açıklayabiliriz; sonuç olarak mineflo yer döşemesi olan yoğun trafik malzemesi olmadığı için çok çabuk yıpranır ve deforme olur. Soluk görünmeler göze çirkin gelen görünümler ortaya koyar. Bu nedenle okul yer döşemeleri düşünen müşterilerimize uzun ömürlü olan antibakteriyel pvc zemin kaplama ürünlerini tavsiye ediyoruz.

ANAOKUL ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Anaokulu zemin kaplama da kullanılan malzeme ve işçilik fiyatınıbelirler. Ayrıca mekanın uygunluğuna ve özelliğine göre de fiyat değişimi olabilir. En sağlıklı fiyat alma yöntemi ise sizler kendi alanınız önce boy daha sonra enlerini ölçerek çıkan sonucu çarptığınızda sizin alanınızın kaç  metre kare olmuş olduğunu öğrenmiş olurusunuz. Bu neticenin ardından bizleri arıyarak zemininzde kullanmak istediğiniz malzemeyi bizim yardımımızla birlikte seçtikten sora sizlere o alana uygun olan malzememizin metre kare fiyatını çıkan metre kare fiyatıyla çarptığınız zaman bu işin size olan maliyetini bulmuş olursunuz. Ayrıca ücretsiz keşifden yararlanmak yada müşteri temsilcimizle irtibat kurmak için 0216 595 43 46 no lu telefon numarası ile bizimle irtibat kura bilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size dönüş yapıp ve randevu işlemlerinizi gerçekleştirir.

ANAOKUL ZEMİN KAPLAMA DİKKAT ÇEKER

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok şık zeminler ve çok şık rengarenk desenler, motifler ve görünüm güzellikleri orta çıkmış oldu. Anaokulu zemin kaplama ile seçeceğiniz renkli görünümler sınıfların içine dahi uygulama yapabiliriz. Bu durumda daha gelişme çağında olan çocuklar gördükleri bu görsellerle kendi hayal dünyalarını genişletmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca kaydırmaz özelliği ile birlikte henüz gelişme çağının tamamlamamış bu çocuklar için oldukça güven verici olduğundan dolayı çocukları yaralanmalara yada takılmamalarına karşı önler. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünle her yerde kolayca kullanıla bilir. Ayrıca orta okulların yada liselerinde laboratuvarlarında kullana bileceğiniz son derece sağlıklı bir üründür bu geniş renk seçeneğiyle de güzel görünüme hitap eden her alana farklı renk kullanılarak farklılık oluşturularak müşterilere olanak sağlar.

ANAOKUL ZEMİN KAPLAMA DARBELERE KARŞI

Darbelere karşı dirençli dayanaklı olan bu Anaokulu zemin kaplama ürünü Ana okulların da rahatlıkla kullana bilirsiniz.  Okulu sevdirmeği renklerin güzelliğine bırakan okul ve okul aile birlikleri bu uygulamayı okullarına yaptırarak kesinlikle doğru bir karar vermiş olurlar. Kız çocukları için göze hoş gelen pembe renkler erkek çocukları için mavi, kırmızı renkleri ve de kız çocuklarının ilgisini çekecek bebek motifleri erkek çocukları için araba resimleri ve de bir çok uçurtma gibi ürünler olduğu için kişisel gelişimlerinin gelişmesinde yardımcı olabilirsiniz.

İÇ MEKAN HAVA SAHASI

İç mekanlarda ki hava akımı sağlık açısında oldukça önemlidir. Kapalı mekanlardaki okul, hastane, restoran, mağazalarda tercih edilecek pvc zemin kaplama ürünlerinin mekan hava kalitesini olumsuz yönde etkilememesine dikkat etmemiz gerekmektedir. Buna nazaran bazı yurt dışında getirilen ithal malzemelerde bu tarz kronik koku sorunları olabiliyor. Unutmayalım ki hayatımızın birçok kısmı kapalı mekanlarda geçiyor. Bundan dolayı yaşam alanımız olan bu mekanların hava kalitesi en üst seviyede olmalıdır. Tercih edilen malzemenin maksimum 100 mügram etkisinin olmasına özen göstermeliğiz. Ftalat hastalığı ilerleyen yıllarda çocuklar için kısır olma riski taşıya bilir. Her ne sebep den olursa olsun oranın bir eğitim yuvası olduğu unutulmamalı ve her türlü riske karşı koruyup kollanmalı riski ne kadar minimum seviye ye indirirsek okadar iyidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Arayın