Banyo Epoksi Kaplama

20.04.2020
427
Banyo Epoksi Kaplama

BANYO EPOKSİ KAPLAMA
Evlerinizde, ofislerinizde hatta tüm yaşam alanlarınızda yeri geldiği zaman değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu hem sizin ruhsal açıdan kendinizi iyi hissetmenize sebep olur ve kendi zevkinize göre olduğunuz yeri dizayn etme gibi bir özel durum olur bu durumda kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Banyo Epoksi  Kaplama sizin banyonuza da uygulana bilir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok zemin kaplama yöntemleri çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi de Banyo epoksi kaplamadır. Kendi zevkinize göre oluştura bileceğiniz görsellerle banyonuzda şık bir görünüm ve göze hoş gelen üç boyutlu bir görünüm sergileye bilirsiniz. Bu görseller şu şekilde sıralanır; su altı görseller, Deniz taşı, Araba, Gökyüzü, Dağ manzaraları gibi görseller den hangi birini seçerseniz. Bu görselinizi anlaşmalı olduğumuz matbaalarda üç boyutlu kağıtlara aktarıp zeminlerinizi epoksi alt yapısını yaptıktan sonra bu üç boyutlu zemin kağıdın güzel ve özenli bir şekilde herhangi bir baloncuk bırakmadan yerleştiriyoruz. Sonraki aşamalarımızda ise üç boyutlu güzel görünümlü kağıdımızın üstüne şeffaf epoksi uygulaması yapıyoruz.

Kaplama yaparak evinizde, ofisinizde, odanızda, çok farklı bir dekoratif bakış açısı yarata bilirsiniz.

BANYONUZU KENDİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

Genellikle evlerimizin banyolarında ilk aradığımız husus hijyendir. Bundan dolayı da görselliği ikinci planda tutarız. Fakat bunun yirmi birinci yüzyılla değişmesini planlıyoruz. Her yer şık olsun diye bu konuyu sizlerle paylaşıyoruz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Arayın